Monocykl elektryczny z siodelkiem – cena – ranking – opinie – allegro – media markt

0

Monocykle napędzane, takie jak Vespas i Monocykle bez silnika, cena ranking
takie jak Razors, istnieją od wieków, ale wraz z rozwojem firm takich jak Lime i Bird, Monocykle elektryczne stały się powszechnym widokiem na ulicach miast.Na początku 2020 roku zacząłem jeździć na elektrycznych hulajnogach, zamiast jeździć na droższe przejażdżki Uberem i Lyftem. Więc w lutym postanowiłem ugryźć kulę i kupić własną.

Jazda po San Francisco moim małym, ale szybkim Monocyklem cena ranking
elektrycznym Xiaomi Mi była jedną z głównych atrakcji tego bardzo dziwnego i głównie w pomieszczeniach w 2020 roku. Sposób, w jaki się czułem, gdy jechałem San Francisco Embarcadero o zachodzie słońca z widokiem na Bay Bridge, to doświadczenie utkwił mi w pamięci i którego nie mogę się doczekać odtworzenia po powrocie do pracy w biurze.

Monocykl elektryczny z siodelkiem – cena – ranking – media markt

Tańsze niż wynajem. Moje wprowadzenie do monocykli elektrycznych miało miejsce na konferencji South by Southwest w 2019 roku, na której ponad 8000 monocykli elektrycznych z Uber, Lyft, Bird i Lime przejęło centrum Austin w Teksasie. Chociaż sama liczba monocykli i uczestników konferencji sprawiała, że ​​czułem media markt ceneo
się jak chaos, jazda w górę iw dół skromnych wzgórz Austin była super.

 • Monocykl elektryczny z siodelkiemOd pięciu lat żyję bez samochodu i zazwyczaj poruszam się po San Francisco spacerując, korzystając z transportu publicznego lub jeżdżąc wspólnymi przejazdami Lyft i Uber.
 • Generalnie potrzebowałem wspólnego przejazdu tylko w weekendy lub na dotarcie do i z moich meczów piłki nożnej w ligowej rekreacji, a przez jakiś czas było to przystępne.
 • Zmieniło się to jednak w styczniu 2020 r., kiedy Lyft i Uber podniosły ceny przejazdów w odpowiedzi na nowe prawo w Kalifornii. Na szczęście dla mnie hulajnogi elektryczne wróciły do ​​miasta po krótkim zakazie, więc zamieniłam wspólne przejażdżki na wypożyczalnie hulajnóg.

Zacząłem jeździć po dzielnicach Mission District i Mission Bay w San media markt ceneo
Francisco, płacąc od 4 do 9 dolarów za przejazd. To było o wiele fajniejsze niż wspólne przejazdy Ubera, że ​​w końcu zacząłem liczyć i zastanawiać się, czy nie ma większego sensu po prostu kupić własną hulajnogę. W tempie, w jakim szedłem, zarabiałem średnio prawie 20 dolarów tygodniowo na przejażdżkach skuterem, co w ciągu roku wyniosło nieco ponad 1000 dolarów.

Zacząłem badać różne modele monocykli elektrycznych, które mogłem kupić. Najlepiej ocenianym modelem była hulajnoga elektryczna Xiaomi Mi. W tym czasie był dostępny na Amazon za 377 USD (obecnie jest dostępny za 499,99 USD). Założyłem, że prawdopodobnie będę musiał wydać 150 USD rocznie na konserwację w celu napraw, takich jak przebite opony, i założyłem, że prawdopodobnie będę mógł wycofać się ze monocykla przez co najmniej dwa lata.

Monocykl elektryczny z siodelkiem – ceneo – opinie – allegro

Oznaczało to, że koszt posiadania monocykla prawdopodobnie wyniesie 700 USD w ciągu dwóch lat, znacznie bardziej przystępny cenowo niż dalsze wypożyczanie, które z łatwością kosztowałoby mnie 2000 USD w tym samym okresie. Złożyłem zamówienie, a metaliczny czarny samochód przybył z Amazon zaledwie kilka dni później.Idealna jazda na pandemię. Xiaomi Mi może jechać całkiem szybko. Jego maksymalna prędkość wynosi 15,5 mil na godzinę i nie byłbym zszokowany, gdyby rzeczywiście osiągnął większą prędkość, zjeżdżając z jednej z licznych wzgórz San Francisco z pełną mocą.

 • Skuter ma również dobry zasięg. Na Amazon jest to odnotowane opinie allegro
  jako 18,6 mil na godzinę na jednym ładowaniu.
 • Większość podróży, o których wiedziałem, że będę miała 6 mil lub mniej, więc było to idealne, zwłaszcza że zawsze mogę naładować baterię, jeśli zabiorę ze sobą jej ładowarkę.
 • Kupiłem skuter w oczekiwaniu na jazdę nim na mecze piłki nożnej, ale koronawirus miał inne plany.
 • Skuter przydał się na początku pandemii, kiedy każdy sklep spożywczy  opinie allegro
  był domem wariatów bez papieru toaletowego, a Amazon Prime Now nie był w stanie zrealizować większości zamówień.

Wirus denerwował mnie, gdy przechodziłem obok każdego na chodniku lub spędzałem dużo czasu w zatłoczonych sklepach spożywczych, więc zamiast tego chwyciłem torbę podróżną i jeździłem moim Xiaomi po mojej okolicy, uderzając w meksykańskie rynki i pobliskie sklepy na rogu dla wszystkich towarów, które potrzebne.

Monocykl elektryczny z siodelkiem – test – media expert – youtube

W ciągu roku mój skuter przydał mi się, gdy wiele razy śpieszyło mi test media expert
się na spacer, ale nie chciałem narażać się na kontakt z innymi w transporcie publicznym. Jeździłem do pobliskich parków na plenerowe spotkania z przyjaciółmi i do restauracji na kolacje na świeżym powietrzu. Gdybym pił, z łatwością mógłbym go złożyć i umieścić z tyłu Ubera. Innym razem po prostu fajnie było jeździć po mieście w tak dziwnym i test media expert odosobnionym roku. Na początku listopada użyłem go, aby przekazać moją kartę do głosowania pocztą w jednym z lokali wyborczych w mieście.

Monocykl elektryczny z siodelkiem- test - media expert - youtubeAkcesoria, których będziesz potrzebować W ciągu roku kupiłem również youtube sklep
kilka akcesoriów, dzięki którym posiadanie monocykla było lepszym doświadczeniem: Kask. Na szczycie listy był hełm. Jak wspomniałem, te hulajnogi mogą jechać szybko, a przy jednym złym skręcie lub zgubionym obiekcie na ścieżce rowerowej można łatwo spaść. Na szczęście nie miałem jeszcze wypadku, ale nie chcę ryzykować. Dlatego kupiłem kask nawet wtedy, gdy wypożyczałem skutery.

[Notatka od redakcji: Porozmawiaj z dowolną pielęgniarką lub lekarzem na youtube sklep
pogotowiu, a oni powiedzą ci, że jeden uraz mózgu, któremu można zapobiec, to wszystko, czego potrzebowali, aby stać się życiem- długie hełmy.]Zamek typu U. Sam zamek jest przeznaczony do rowerów, ale działa również na hulajnogach. Zapinam u-lock wokół hulajnogi wokół rury, która łączy drążek sterowy z podestem. Chociaż ledwo ufam złodziejom rowerów z San Francisco na tyle, by zostawić skuter na zewnątrz i poza zasięgiem wzroku na zbyt długo, u-lock był przydatny, gdy robiłem zakupy po sklepach.

Naklejka na kafelki. Jako zabezpieczenie zamka kupiłem również naklejkę na płytki. Ten produkt to urządzenie śledzące, które możesz przykleić do dowolnego przedmiotu, którego nie chcesz zgubić. Urządzenie komunikuje się z Twoim telefonem oraz innymi produktami Tile za pomocą Bluetooth. Na szczęście naklejka na kafelki jest dostępna w dokładnym odcieniu czerni, tak jak Xiaomi Mi, więc udało mi się przykleić ją na spodzie decku hulajnogi bez zauważenia tego.

Monocykl elektryczny z siodelkiem – sklep – forum – co to

Uchwyt na telefon. Kluczowy był również uchwyt do telefonu za 12 USD, forum co to
który kupiłem od Amazona. Lubię myśleć, że całkiem dobrze wiem, jak poruszać się po San Francisco, ale instrukcje nawigacyjne są pomocne. A trzymanie telefonu podczas jazdy na hulajnodze to katastrofa, która może się wydarzyć. Uchwyt jest przeznaczony do rowerów, ale doskonale sprawdza się w Xioami Mi.Pokrowiec na nóżkę. W końcu trochę zaszalełem i kupiłem malutkie czerwone podróbki Converse do podpórki hulajnogi. Pomaga to zapobiec zarysowaniu twardego drewna przez podpórkę w moim mieszkaniu, ale przede wszystkim są po prostu stylowe.Dlaczego jest lepszy niż rower

 • Po roku jeżdżenia jestem bardzo zadowolony z zakupu. Przeżycie tej forum co to
  pandemii tylko pieszo, Uberem i transportem publicznym jako moje środki do poruszania się byłoby droższe io wiele bardziej stresujące.
 • Kupno hulajnogi pomogło mi zaoszczędzić pieniądze i umożliwiło mi szybsze poruszanie się i chodzenie dalej bez narażania się.

Polecam skuter każdemu, kto mieszka w mieście i głównie spaceruje. Hulajnoga jest niedrogą alternatywą do poruszania się trochę szybciej. Poleciłbym go również wszystkim dzieciom z lat 90., które dorastały otwierając pudełko na hulajnodze Razor w świąteczny poranek – poczują nostalgiczną radość z hulajnogi elektrycznej.

Hulajnoga to także porządny zamiennik roweru. Wiele razy w życiu posiadałem i używałem motocykli, ale mogą one wymagać wielu zabiegów konserwacyjnych. Poza tym ryzyko kradzieży roweru jest zbyt wysokie jak na mój komfort. Chociaż mam blokadę u-lock, w większości przypadków mogę złożyć hulajnogę i zabrać ją ze sobą, gdziekolwiek się udam. Zrobiłem to u dentysty i włożyłem to pod nogi w restauracjach na świeżym powietrzu. Jeśli kiedykolwiek wrócimy do biura, wiem, że mój skuter bez problemu zmieści się pod moim biurkiem.

W przypadku mojego monocykla jedyną czynnością konserwacyjną, którą musiałem wykonać kilka miesięcy temu, było złapanie gumy. To jest coś, co możesz zrobić sam, chociaż z filmów na YouTube, które widziałem, może to być dość skomplikowane. Zamiast tego znalazłem sklep w San Francisco, który koncentruje się na monocyklach, i poprosiłem kogoś innego o naprawienie problemu za 50 USD – dobrze w ramach rocznego budżetu, który wcześniej ustaliłem, kiedy kupowałem pojazd.

W tym momencie żałuję tylko, że nie kupiłem hulajnogi o trochę większej mocy. Kiedy kupiłem Xiaomi Mi, mieszkałem w dzielnicy Mission w San Francisco, która jest dość płaska. Od tego czasu przeprowadziłem się do dzielnicy Pacific Heights, a to z pewnością ma większą wysokość. Xiaomi Mi poradzi sobie z tym nowym obszarem, ale to raczej walka. W swoim przedziale cenowym Xiaomi Mi był doskonałym skuterem startowym, ale teraz, gdy wiem, że uwielbiam posiadać skuter, będę kupować coś o większej prędkości, zasięgu i mocy, gdy tylko nadejdzie odpowiedni czas na aktualizację.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here