Monocykl elektryczny xiaomi – cena – ranking – opinie – allegro – media markt

0

Monocykle elektryczne: 10 powodów, dla których NIE NALEŻY ich cena ranking kupować W życiu każdego człowieka przychodzi taki czas, kiedy w obliczu trudnego do rozwiązania rozterku jedynym wyjściem jest opcja Zapytaj Internet. Jak usunąć plamy z czerwonego wina z białego dywanu? Dlaczego moja pralka sygnalizuje błąd F06? Poczekaj, dlaczego wi-fi nie działa?

I tu, tocząc się autostradą postępu technologicznego, pojawia się kolejna cena ranking twarda kwestia: czy powinienem kupić e-hulajnogę? Większość ludzi będzie miała zdanie – wydaje się, że w dzisiejszych czasach – ale w trosce o równowagę, która jest dość ważna w przypadku monocykla, Gary Parkinson z Move Electric zebrał argumenty za i przeciw w parze powiązanych artykułów.

Monocykl elektryczny xiaomi – cena – ranking – media markt

10 powodów, dla których NIE WARTO kupować e-Monocykle. Daleko cena ranking nam nie jest potępianie postępu technologicznego, ale przedstawia się różne powody, aby uniknąć e-scootz, a zajmowanie się nimi po kolei nie jest ani cyniczne, ani luddyjskie. Zobaczmy.

 • Monocykl elektryczny xiaomi - cena - ranking - media markt1. Są nielegalne (ish) To jest, trzeba media markt ceneo
  powiedzieć, trochę ciosu. W rzeczywistości ich posiadanie nie jest nielegalne, a na prywatnym terenie (za pozwoleniem) możesz śmigać do woli – ale użytek publiczny to zupełnie inna sprawa.
 • Rząd Jej Królewskiej Mości zaklasyfikował je jako „transportery z napędem”, tym samym zabraniając im wjazdu na chodniki i obszary dla pieszych (ustawa o autostradach 1835), chodniki (ustawa o ruchu drogowym 1988) i ścieżki rowerowe (ponownie RTA 1988).

Technicznie możesz jeździć nimi po drogach, ale gov.uk ostrzega, że ​​będziesz wtedy potrzebował „ubezpieczenia; zgodność z normami technicznymi i normami użytkowania; zapłata podatku od pojazdów, licencji i rejestracji; testowanie i licencjonowanie sterowników; oraz użycie odpowiedniego sprzętu bezpieczeństwa”, co Whitehall delikatnie sugeruje, że może być „bardzo trudne”.Dla przypomnienia, monocykle inwalidzkie i elektryczne wózki inwalidzkie są zwolnione z tych zakazów, co pokazuje, że rządy mogą się ugiąć; ale od teraz (lato 2021) twoje opcje są nie tyle ograniczone, co znikome.

2. Mogą cię skrzywdzić Podczas gdy rządowe hulajnogi wynajęte na próbę są ograniczone do 15,5 mil na godzinę (12,5 mil na godzinę w Londynie), kilka modeli na rynku może z łatwością przekroczyć 40 lub 50 mil na godzinę, a jeden mówi się, że jest zdolny do prędkości 75 mil na godzinę. Oczywiście jest to ryzykowne i to nie tylko dlatego, że kaski ochronne są opcjonalne. Amerykańskie badanie z 2019 r. wykazało, że 45% powstałych obrażeń dotyczyło głowy, a 27% „złamań kończyn górnych” (tj. złamań ramion). Odejście przy każdym przyzwoitym polizaniu może łatwo sprawić, że staniesz się niechcianym obciążeniem dla NHS.

Monocykl elektryczny xiaomi – ceneo – opinie – allegro

Istnieje również możliwość, że akumulator litowo-jonowy może  media markt ceneo
stanąć w płomieniach. Zdarzyło się to setki razy, według amerykańskiej Komisji ds. Bezpieczeństwa Produktów Konsumenckich, a wiele z tych incydentów można było przymusowo oglądać na YouTube i TikTok.

3. Oni (tj. Ty) mogliby kogoś skrzywdzić. Chociaż nie jest to jedyny cichy środek transportu – rowerzyści mogą osiągnąć odpowiednią prędkość bez większego ostrzeżenia dźwiękowego – Monocykle elektryczne mają wartość rzadkości, która często zaskakuje pieszych, w tym przechodniów, z których wielu zostało w konsekwencji skoszonych.

 • W najgorszym przypadku doprowadziło to do tragedii. W  media markt ceneo
  najlepszym razie jest to nadal nieoptymalne, jeśli zdarzy im się mieć pięści jak szynka lub są prawnikami, którzy potrafią przekuć tę złość na działanie.
 • Wynajem monocykli ma wbudowane ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej; Twój prywatny model nie.
 • W niektórych hulajnogach elektrycznych brakuje również nudnych,  media markt ceneo
  ale ważnych obszarów widoczności, reflektorów, kierunkowskazów i klaksonu – przydatnych do ostrzegania i unikania innych.

4. Wyglądasz trochę jak ściana. Nie w twoich obecnych wyborach krawieckich media markt ceneo
(być może trochę odważnych, ale nigdy nie pozwól nikomu powstrzymać cię przed byciem sobą). Nie, nie da się uciec od faktu, że podobnie jak w przypadku wczesnych użytkowników roweru, telefonu komórkowego i Sinclaira C5, ci, którzy wspinają się na Monocykl elektryczny, muszą ryzykować szyderstwem ze strony przechodniów ukrywających swój strach i zazdrość w głosowej antypatii.

Monocykl elektryczny xiaomi – test – media expert – youtube

Twój korespondent pisze na ten temat z własnego opinie allegro doświadczenia, krążąc po ulicach Londynu na e-Monocyklu w poszukiwaniu funkcji Move Electric. To prawda, że ​​być może była to kurtka hi-viz lub hełm sk8ter-boi, ale publiczność wydawała się nadmiernie zainteresowana i rozbawiona. To nie jest dla nieśmiałych lub łatwo opinie allegro
zniechęconych.

5. Są dla dzieci, prawda?Skutery zmotoryzowane istnieją od stulecia – opinie allegro
Smithsonian Museum wymienia Autoped z 1915 roku jako „prawdziwego przodka współczesnego skutera” – i zawsze były skierowane do dorosłych. Nie można jednak zaprzeczyć, że ich bezsilni, przepychający się koledzy znaleźli znacznie szerszą bazę użytkowników wśród osób niepełnoletnich.

Należy również zauważyć, że dzieci zwykle test media expert występują w dwóch odmianach: dzieci w wieku podstawowym, ogólnie uważane za cherubinki; oraz osoby w wieku gimnazjalnym, powszechnie uważane za demoniczne. Z powodu tej dychotomii dorośli zauważeni na skuterach będą uważani za prostaków lub członków gangu hrabstwa.

6. Nie są zbyt bezpieczne. Nie obawiaj się, nie ujawnią twoich danych test media expert
finansowych w ciemnej sieci. Problem z Monocyklami polega na tym, że ich podstawowy kształt nie zapewnia łatwej drogi do ich zablokowania. W przeciwieństwie do rowerów, jest brak ramy stanowiącej zabezpieczenie przed złodziejami mocowania podwozia do mebli drogowych i nie da się przełożyć przez koło przyzwoicie owiniętego łańcucha.

Monocykl elektryczny xiaomi – sklep – forum – co to

Niestety to, co nie jest bardzo zamykane na klucz, jest więc możliwe do test media expert
zatrzaśnięcia, a twój rydwan jest tym bardziej atrakcyjny dla Fagins de nos jours. Co więcej, większość Monocyki elektrycznych nie ma blokowanego zapłonu, bardziej typowego mechanizmu przycisku rozrusznika, umożliwiającego przypadkowym gdakaniem w świetle księżyca. A nawet jeśli nie mogą go uruchomić, mogą ulec pokusie wrzucenia go do rzeki.

 • Monocykl elektryczny xiaomi - sklep - forum - co to7. Nie są najlepszymi końmi roboczymi. Podobnie  youtube sklep
  jak konie, które pojawiły się przed nimi, rowery mogą pomóc w przenoszeniu dużych ciężarów:
 • sakwy po obu stronach, naśladujące kowbojskie torby pod siodło, rozłożą ciężar na tyle równomiernie, aby rower mógł dość dobrze radzić sobie z kołysaniem, nawet po przeszukaniu supermarketu.

Monocykle nie oferują takiej pomocy logistycznej. Możesz napełnić plecak lub, co youtube sklep  bardziej ryzykowne, plecak, ale wynikający z tego akt balansowania może nie być zatwierdzony przez twojego lekarza lub ubezpieczyciela. Tak jak hulajnogi youtube sklep
elektryczne nie są przeznaczone do długich dojazdów, nie nadają się również do podnoszenia ciężkich przedmiotów.

8. Mogą nie być aż tak zielone. Nie ma wątpliwości, że musimy uporządkować nasze działania, a przeniesienie naszej siły napędowej z paliw kopalnych na energię elektryczną jest tego dużą częścią. Ale czy Twoja Monocykl elektryczna jest rzeczywiście tak zielona?

To prawda, że ​​nie będziesz dolewał do niego benzyny. (Proszę nie.) Ale energia elektryczna, która ładuje akumulatory, nie spada z nieba: ile wiesz o tym, jak odnawialne jest twoje źródło energii? A z czego zrobiona jest ta bateria? Zwykle jest to akumulator litowo-jonowy wypełniony rzadkimi metalami wykopanymi z ziemi w Ameryce Południowej i przetransportowanymi – nie przez wróżki czy dobrą wolę, ale przez brudne paliwo – do Chin, Stanów Zjednoczonych czy Europy. A co się dzieje, gdy bateria kończy swój cykl życia?

 Mogą cię przytyć. Wszyscy znamy się na sprzedawaniu i głupcem jest się z tym nie zgodzić: e-monocykle są lepszą metodą transportu bliskiego i średniego zasięgu niż samochody dławiące planetę, dzięki czemu nasze miasta i nasza atmosfera są o wiele bardziej gościnne.

Ale spójrzmy prawdzie w oczy: ludzie są z natury leniwi. Zamiast wymieniać brudny stary samochód podczas tych podróży, e-monocykle prawdopodobnie zastąpią szybko tuczące nogi podczas krótkich przeskoków przez miasto, takich, jakie zwykłeś chodzić (lub być może jeździć na rowerze). Niewielu z nas wykonuje wystarczająco dużo ćwiczeń aerobowych; oferowanie urządzenia oszczędzającego pracę może jeszcze bardziej usztywnić nasze tętnice.

10. Ty kontra ciężarówki. Biorąc pod uwagę rosnącą popularność tego forum co to
sektora i ekologiczne referencje, nie wspominając już o próbach zatrudnienia w różnych gminach naszej zielonej i przyjemnej krainy, rozsądne jest oczekiwanie, że rząd w pewnym momencie poluzuje prawo dotyczące korzystania z e- monocykle.

Ale e-Monocykl są w dużej mierze domeną młodych i żaden rząd prawdopodobnie nie rozwścieczy coraz bardziej dominującej srebrnowłosej części elektoratu, zezwalając e-hulajnodze na jazdę po chodnikach. Krótko mówiąc: nie idziesz chodnikiem, ale forum co to  możesz być w drodze. I naprawdę, czy wyobrażasz sobie swoje szanse w starciu z ciężarówką?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here