Deskorolka elektryczna z siedzeniem – carrefour – cena – ceneo – deska – deski elektryczne

0

Najlepsze deskorolki elektryczne 2022 (od budżetu do premium). allegro carrefour
Panie i panowie, w końcu zaktualizowaliśmy naszą listę najlepszych elektrycznych deskorolek po miesiącach bezczynności. W tej aktualizacji będziemy polecać tablice według ich ceny – jak wiecie, większość z nas robi zakupy z myślą o budżecie.

Lubimy myśleć, że rozważyliśmy wszystkie opłacalne produkty (lub allegro carrefour
przynajmniej większość z nich) i wszystkie najlepsze opcje znalazły się na tej liście rekomendacji. Ostatecznie to, co jest dla Ciebie dobre, często sprowadza się do osobistych preferencji, dlatego zamieściliśmy kilka opcji dla każdego segmentu cenowego – każda z nich lepsza od innych pod pewnym względem. Z tego cena ceneo powodu numeracja na tej liście niekoniecznie jest rankingiem samych tablic lub sugerowaniem, że jedna tablica jest lepsza od innych (chyba że wyraźnie tak powiedzieliśmy, cena ceneo heh).

Deskorolka elektryczna z siedzeniem – allegro – carrefour – cena

Oczywiście, jeśli jesteś zainteresowany kupnem jakiejkolwiek deska elektryczna z siedzeniem deski elektryczne, koniecznie zajrzyj na naszą stronę rabatową, aby uzyskać dodatkowe rabaty. Dla tych, którzy są nowicjuszami w ESHQ, od trzech lat recenzujemy deskorolki elektryczne. Wystarczy się rozejrzeć, jestem pewien, że jest wystarczający dowód, że jesteśmy dość dobrze poinformowani.Ale to wystarczy wstępu, zaczynajmy.Najlepszy budżetowy longboard elektryczny (poniżej 500 USD)

deskorolka elektryczna z siedzeniem - Wowgo 3 – 399 USD. Jedynym powodem, dla którego Wowgo 3 deska elektryczna z siedzeniem deski elektryczne nie wspomina się zbyt często w dyskusjach na temat najlepszej ekonomicznej deskorolki elektrycznej, jest to, że nikt nie zdawał sobie sprawy, że w tej chwili jest to 399 USD. Wowgo 3 zostaje wycofany i zastąpiony nowszym Wowgo 2s Max, a Wowgo usuwa pozostałe zapasy z ogromną obniżką cen. Dla tych, którzy nie wiedzą, Wowgo 3 był jedną z najlepszych deskorolek elektrycznych w średniej cenie (519 USD). ), kiedy został wydany w 2019 roku.

  • Tablica była i nadal jest niesamowita. Świetny, elastyczny deck, prawdziwy Paris truck i Hobbywing ESC oznaczają, że zarówno sterowanie deską, jak i kontrola prędkości są jedwabiście gładkie.
  • Akumulator 180 Wh i koncentratory 500 W mogą być uważane za słabe w porównaniu z innymi płytami średniej klasy, ale za 399 USD to szalona wartość.
  • Na miłość boską, Paris Truck i ładny, elastyczny deck byłyby już warte ceny wywoławczej.
  • Jeśli chcesz podstawową elektryczną deskorolkę, kup ją, dopóki zapasy się wyczerpią.

Wowgo 2s Max – 479 USD. Jeśli szukasz deski, która jest wygodna i intuicyjna w prowadzeniu, Wowgo 2s Max jest dla Ciebie. Jeśli chodzi o specyfikacje, Wowgo 2s Max jest albo na najwyższym poziomie (moc, maksymalna prędkość), albo na równi z konkurentami (akumulator/zasięg).

Wózki są dobrej jakości nastawione na stabilność, a sterowanie prędkością jest niesamowicie płynne i intuicyjne dzięki 12s Hobbywing ESC (Elektroniczny Kontroler Prędkości). Jednak na szczycie Wowgo 2s Max znajdują się detale. Wowgo 2s Max jest jedną z najbardziej dopracowanych desek poniżej 500 USD, jeśli nie. Od piankowego griptape po grafikę pod deską; do lepiej wyglądających pilotów, nic z wyglądu nie zdradzi przystępnej ceny. Och, a Wowgo ma również ponadprzeciętne osiągnięcia w zakresie obsługi posprzedażnej.

Deskorolka elektryczna z siedzeniem – deska – deski elektryczne – ceneo

Meepo V4 Shuffle – 399 USD. Chrzanić dla dzieci elektryczna deska deskorolka nakładka z siedzeniem „najlepszy ogólnie”, chcesz czegoś, co daje dużo ciosów. A może jesteś wyższej kategorii wagowej i obawiasz się, że niedroga deskorolka elektryczna nie będzie cię popchnąć. W takim przypadku Meepo V4 Shuffle jest płytą, którą powinieneś zamiast tego dostać. Meepo tradycyjnie ma najwięcej ciosów, być może dzięki obsesji swojego założyciela Kierana na punkcie momentu obrotowego. Meepo V4 ma parę 640W, która przewyższa wszystkich innych w przedziale poniżej 500 USD (a może nawet większość płyt z koncentratorami w cenie poniżej 1000 USD).

I oczywiście moment obrotowy to nie jedyna rzecz, którą dla dzieci elektryczna deska deskorolka nakładka z siedzeniem Meepo V4 robi dobrze. Reszta specyfikacji również dotrzymywała kroku swoim rówieśnikom. Jeśli chodzi o wrażenia z jazdy, Meepo V4 współpracuje z najnowszą iteracją LingYi ESC (Meepo, będąca największą marką budżetową, zawsze dostaje najnowszą wersję), która jest całkowicie hoverboard z siedzeniem instrukcja płynna i intuicyjna w obsłudze, z odrobinę większą siłą niż najlepszy Hobbywing ESC ( i może całkowicie zatrzymać się na pochyłości, czego Hobbywing ESC do tej pory nie potrafi.)

Jeśli chodzi o profil jazdy, Meepo V4 postanowił być wyjątkowy, zamiast iść bezpieczną, wygodną, ​​nudną trasą. Jest agresywnie wklęsły, a krótszy deck zapewnia bardziej responsywną kontrolę nad deską (stąd nazwa Shuffle), ale niektórzy mogą hoverboard z siedzeniem instrukcja uznać ją za mniej wygodną i zmniejszyć wibracje. Jeśli chodzi o polerowanie konstrukcji i jakość części, Meepo V4 jest ponad w tym też średnia. (Wygląd tablicy jest jednak dość subiektywny, osobiście nie jestem fanem).

W serwisie posprzedażnym powiedziałbym, że jest zadowalający powyżej średniej. Najlepsze ekonomiczne shortboardy elektryczne (poniżej 500 USD) media expert
1. Meepo Mini 2 – 449 USD. Meepo Mini 2 to stara wiadomość, od kilku lat jest to najlepszy budżetowy shortboard z naszego wyboru, odkąd został wydany. Chociaż od tego czasu pojawiły się nowe i lepsze płyty, są one również droższe. Jednocześnie Meepo media markt Mini 2 otrzymywał aktualizacje po aktualizacjach (zaktualizowany ESC, udoskonalona wersja, lepiej wyglądający pilot), aby utrzymać go na szczycie nie ładuje
konkurencji.

Deskorolka elektryczna z siedzeniem – dla dzieci – nakładka z siedzeniem – hoverboard

Jeśli chodzi o wrażenia z jazdy, Meepo Mini 2 ma idealną kontrolę niebieska prędkości, ponieważ został zaktualizowany do najnowszej wersji iter acja LingYi ESC (tego samego, które znajduje się w Meepo V4). Sterowanie deską jest również świetne, dzięki ponadprzeciętnym częściom do rolek. Należy jednak podkreślić, że Meepo Mini 2 jest bardziej nastawiony na stabilność niż zwinność i nie jest tak lekki, jak wygląda (16 funtów / 7,27 kg).

Deskorolka elektryczna z siedzeniem - dla dzieci - elektryczna deska deskorolka nakładka z siedzeniem - hoverboard z siedzeniemPod względem specyfikacji bateria 144wh Meepo Mini 2 jest dość opinie  standardowa dla niedrogiej deskorolki elektrycznej; najwyższy poziom to silniki o mocy 540 W, które pozwalają na wyższą niż prędkość maksymalna peera. Podczas gdy prędkość maksymalna zwykle nie jest czynnikiem przy zakupie shortboardu, moment obrotowy zdecydowanie tak. Dla tych, którzy obawiają się, że niedrogi shortboard może być zbyt słaby, aby je popchnąć (np. cięższy jeździec), Meepo Mini 2 z pewnością będzie wystarczająco dobry.

  • Verreal Mini – 339 USD. Verreal Mini nie jest bardzo ciekawą deską, od wyglądu po specyfikację, nie ma o czym pisać do domu. Jednak z ceną zaledwie 339 USD, płyta jest zaskakująco przyzwoita. Za 300 USD spodziewamy się zabawki o słabej mocy z jedną piastą, ale Verreal Mini nadal ma przyzwoitą parę silników 350 W. saturn
  • Za 300 USD widzimy głównie płyty, które używają przestarzałego LingYi ESC z nierówną kontrolą prędkości; Zamiast tego Verreal Mini wykorzystuje Hobbywing ESC, który zapewnia jedwabiście płynną kontrolę prędkości. Poza tym Verreal jest znaną marką o dobrej reputacji.
  • Tak więc dla każdego, kto szuka shortboardu i chce zaoszczędzić jak najwięcej, nasza rekomendacją byłby Verreal Mini.

Najlepszy elektryczny longboard średniej klasy (poniżej 1000 USD). Był czas, kiedy żaden sprzedawca nie sprzedawał eskate w tym przedziale cenowym, ponieważ nikt nie odważyłby się wydać tyle pieniędzy na nieznaną markę, a żadna marka premium nie chciałaby uzyskać cięcia zysku, aby sprzedać produkt w tej cenie.

Deskorolka elektryczna z siedzeniem – instrukcja – media expert – media markt

Zmieniło się to w 2019 r. Ponieważ chińskie marki budżetowe okazały się niezawodne, ci, którzy szukali ulepszenia, chętnie płacili nieco wyższą cenę Meepo, youtube
Backfire, Wowgo, Ownboard i Exway za coś lepszego.Ten sam trend utrzyma się w 2020 roku. Niegdyś ziemia niczyja, segment średni jest teraz zalany wyborami, a większość z nich jest dobra. A dla tych, którzy chcą dopracowanej jazdy, ale nie chcą rozbijać banku, najlepsze deskorolki elektryczne mieszczą się w tym segmencie cenowym.

Backfire Zealot S – 799 $. Backfire Zealot S jest zarówno najpopularniejszym, jak i najbardziej logicznym wyborem, jeśli chodzi o zakup elektrycznej deskorolki średniej klasy. Płyta ma mocne specyfikacje, które utrzymują konkurencyjność, jeśli nie wyprzedzają inne deski o podobnej cenie, a ponadto Zealots S jest lepiej zbudowany i lepiej dopracowany niż większość jego konkurentów.

Oczywiście Backfire Zealot S to niesamowita jazda. Elastyczny pokład kompozytowy i kute wózki CNC umożliwiają stabilną i wygodną jazdę. Deski są mocne, a 12-sekundowy Hobbywing ESC sprawił, że tę moc można łatwo wykorzystać z bluetooth dzięki płynnemu i intuicyjnemu sterowaniu.

Deskorolka elektryczna z siedzeniem – nie ładuje – niebieska – opinie

2Exway Flex i Flex Riot – $599. Exway Flex jest niesamowity. Możesz wybrać wersję z paskiem lub wersję z piastą. Dostajesz bardzo dobrze działającą deskę, która zapewnia fantastyczne wrażenia z jazdy. Najważniejszym punktem Exway Flex jest elastyczny pokład z agresywnym concave, który jest bardzo wygodny pod stopami, płynna, mocna i konfigurowalna kontrola prędkości dzięki zastosowaniu najlepszej wersji spersonalizowanego Hobbywing ESC oraz zastrzeżonej, ale bardzo dobrej ciężarówce Trist firmy Exway i koła.

deskorolka elektryczna z siedzeniem - nie ładuje - niebieska - opinie

Co więcej, Exway Flex ma wszystkie najlepsze funkcje, jakich potrzebujesz na eskate. Posiada aplikację na smartfona, jest wodoszczelny IP55, ma inteligentną funkcję włączania (deska włącza się automatycznie za pomocą pilota), a bateria chroni się sama, jeśli deska nie jest używana przez dłuższy czas.Ponadto, Exway ma również lepszą historię obsługi klienta, najlepszy połysk produktu i bardziej kompletne opcje akcesoriów (koła / koła pasowe) do swoich desek. Otrzymała wiele szumu, a po przejrzeniu samej deski wiemy, że jest to w 100% uzasadnione.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here