Deskorolka elektryczna kawasaki – allegro – carrefour – cena – ceneo – deski elektryczne

0

Jeśli kiedykolwiek byłeś w dużym mieście, prawdopodobnie widziałeś kiedyś elektryczną deskorolkę. A może widziałeś jeden na filmie na YouTube lub znajomy ci o tym powiedział. Niezależnie od tego, jak słyszałeś o deskorolkach elektrycznych, jesteś tutaj po odpowiedź na pytanie, które zadałem sobie dawno temu: Czy powinienem kupić deskorolkę elektryczną? Czy są tego warte? W tym artykule omówię plusy i minusy zakupu deskorolki elektrycznej, koszty desek, rodzaje desek dla początkujących oraz wszelkie inne ogólne pytania, które możesz mieć przy rozważaniu zakupu pierwszej deskorolki elektrycznej.

Deskorolka elektryczna kawasaki – allegro – carrefour – cena

Co to jest deskorolka elektryczna? Jak oni pracują? Deskorolka allegro carrefour
elektryczna to w zasadzie tylko deskorolka z przymocowanym do niej silnikiem elektrycznym. Zwykle ma ręczny bezprzewodowy pilot, który może być używany do kontrolowania szybkości (lub wolnej) jazdy deski. Jeździec kontroluje ruch tak samo, jak na zwykłym longboardzie (przechylając pięty lub palce i przesuwając ciężar ciała, aby przesunąć deskę w określonym kierunku). Jeśli chodzi o prędkość, allegro carrefour
deskorolka elektryczna może jechać od 10 mph do 50 mph (16 km/h-80 km/h).

  • Deskorolka elektryczna kawasaki - allegro - carrefour - cena Może również mieć różne zasięgi w zależności od żywotności baterii cena ceneo i może trwać od 10 mil do 60 mil (16 km – 97 km). Niektóre deski są nawet wyposażone w akumulatory, które można wymienić, co może jednym ruchem zwiększyć zasięg.
  • Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o mechanice, zapoznaj się z naszym poradnikiem „Jak działają deskorolki elektryczne?”.

Plusy elektrycznych deskorolek. Super zabawa do jazdy. To może wydawać się oczywistym profesjonalistą, ale to prawda. Jazda na deskorolkach elektrycznych jest niezwykle przyjemna. Chociaż osobiście używam swojej deski przede wszystkim do transportu, czasami wybieram się na przejażdżkę tylko dla zabawy. Niedawno wyniosłem deskę na plażową ścieżkę jako przerwę od pracy.

Jadąc ścieżką, przemknąłem obok wszystkich innych ludzi na niej. Biegacze, rowerzyści, a nawet inni deskorolkarze leżeli w kurzu, gdy radośnie jechałem wzdłuż wybrzeża. Czasami wbiegałem na wzgórze, ale moja deskorolka z łatwością się na nie wspinała. Stary człowiek spojrzał na moją tablicę z niedowierzaniem i zapytał: „Jak idzie w górę?” Ale zanim pomyślałem o odpowiedzi, już dawno mnie nie było z cena ceneo.

Może sprawić, że Twoje dojazdy będą ekscytujące. Kolejnym świetnym powodem, dla którego warto kupić deskorolkę elektryczną, jest to, że sprawia ona, że ​​dojazdy są o wiele przyjemniejsze. Normalnie nie uważałbym pójścia do pracy za „rozrywkę”, ale odkąd dostałem swoją tablicę, nie mogę się doczekać codziennych dojazdów. To zdecydowanie miła przerwa od monotonii codziennego życia i porannego ruchu, przez który przedzierałem się. I nawet jeśli boję się chodzić do pracy w niektóre dni, deski elektryczne deskorolka elektryczna kawasaki 10 cali jazda na mojej desce to świetny sposób na dobry początek dnia.

Deskorolka elektryczna kawasaki – ceneo – deski elektryczne – 10 cali

Ten efekt jest również wspomniany naukowo, ponieważ jedno z deski elektryczne deskorolka elektryczna kawasaki 10 cali badań wykazało, że jakość ich porannych dojazdów ma „znaczny wpływ na ogólne szczęście” przeciętnego pracownika.Wykonywać ćwiczenie. Deskorolki elektryczne mogą być również doskonałym źródłem ćwiczeń w zależności od tego, jak jeździsz. Podczas jazdy aktywuje się wiele mięśni tułowia i deskorolka elektryczna kawasaki cross dla dzieci, aby utrzymać ciało na desce. A jeśli masz ochotę na większe wyzwanie, zawsze możesz popchnąć deskę stopą, jak zwykłą deskorolkę. Waga samej deski zapewni Ci fantastyczny trening nóg podczas przenoszenia.

Zmniejsz swój ślad węglowy. Jeśli martwisz się o swój ślad węglowy, elektryczna deskorolka to świetny sposób na jego obniżenie. Ponieważ zużywają znacznie mniej energii, są bardziej przyjazne dla środowiska niż prowadzenie samochodu. Nie musisz się też martwić o gaz, co było dla mnie dużym plusem.Ćwicz swoje umiejętności na snowboardzie lub surfingu poza sezonem.

Deskorolka elektryczna kawasaki - ceneo - deski elektryczne - deskorolka elektryczna kawasaki 10 caliJeśli dla was, snowboardzistów i surferów, jest poza sezonem, nie szukaj dalej. Elektryczna deskorolka może być świetnym sposobem na nadążanie za swoimi umiejętnościami, gdy nie masz dostępu do surfowania lub stoków. Wysokie prędkości mogą dokładnie i bezpiecznie symulować doświadczenie obu sportów. Dodatkową zaletą elektrycznych deskorolek jest to, że są wyposażone w hamulce, więc nie będziesz musiał polegać na hamowaniu nogą lub carvingu, aby zwolnić, gdy prędkość stanie się zbyt duża.

Świetna społeczność (przejazdy grupowe to świetna zabawa!)Ostatnim zawodowcem, o którym chcę porozmawiać, są przejażdżki grupowe. Jeśli mieszkasz w pobliżu miasta, są szanse, że w pobliżu są przejażdżki grupowe, do których możesz dołączyć. Po prostu sprawdź swoją lokalną stronę na Facebooku, a na pewno ją znajdziesz. A jeśli nie, zawsze możesz założyć własny! Przejażdżki grupowe to jedno z najbardziej ekscytujących zajęć, jakie zrobiłem, odkąd dostałem swoją deskę. Społeczność jest naprawdę przyjazna i naprawdę fajnie jest móc spędzać czas i jeździć po mieście z grupą wspaniałych ludzi.

Deskorolka elektryczna kawasaki – cross – dla dzieci – instrukcja

Wady elektrycznych deskorolek. Nie wszędzie legalne. Teraz, deskorolka elektryczna kawasaki cross dla dzieci gdy przeszliśmy już przez zalety elektrycznych deskorolek, zaczniemy wchodzić w wady. Jednym z głównych problemów związanych z e-boardami jest to, że po prostu nie wszędzie są legalne. Ponieważ tablice elektryczne są stosunkowo nowe, nie ma ogólnego konsensusu co do tego, czy powinny być dozwolone, czy nie. Jestem pewien, że wraz ze wzrostem ich popularności to się zmieni, ale na razie istnieją pewne wytyczne i przepisy, których być może będziesz musiał przestrzegać w zależności od miejsca zamieszkania.

  • Na przykład w Kalifornii zgodnie z prawem musisz mieć u instrukcja media expert
    kończone 16 lat i musisz nosić kask. Ponadto nie wolno przekraczać prędkości 15 mil na godzinę (24 km/h).
  • Wiele krajów wciąż znajduje sposoby na uregulowanie kwestii elektrycznych deskorolek, więc przed zakupem pierwszej deski zdecydowanie zapoznałbym się z lokalnymi przepisami.
  • Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszym przewodnikiem po instrukcja przepisach dotyczących elektrycznych deskorolek z media expert.

Nie najbezpieczniejszy sposób na dojazdy. Kolejną wadą desek elektrycznych jest to, że niekoniecznie są one najbezpieczniejszymi rzeczami do jazdy. W społeczności e-skate krąży powiedzenie: „Nie chodzi o to, czy upadniesz, ale kiedy”. Bez względu na to, jak dobrym jesteś jeźdźcem, wypadki na pewno się zdarzają. Samochód może skręcić za daleko na pasie rowerowym, możesz uderzyć w skałę, wpaść na dziurę, a media markt
nawet napotkać chybotanie prędkości i zostać wyrzuconym.

Każda z tych sytuacji może i prawdopodobnie zdarzy się przynajmniej raz. Jest to zdecydowanie coś, o czym musisz pamiętać przy zakupie swojej pierwszej deski. Jednak przy odpowiednich środkach ostrożności nie musisz się martwić. Osobiście w swoim czasie e-skatingu kilka razy upadłem. Na szczęście za każdym media markt nie ładuje razem miałem na sobie odpowiedni sprzęt ochronny i nie odniosłem poważnych obrażeń. Sprawdź nasz przewodnik dotyczący odpowiedniego sprzętu ochronnego do elektrycznej deskorolce.

Deskorolka elektryczna kawasaki – media expert – media markt – nie ładuje

Potrzebują miejsca do ładowania niebieska. Ostatnią opinie wadą elektrycznych deskorolek jest to, że będą potrzebować miejsca do ładowania. Jeśli twoja płyta wyczerpie się, może być trudno znaleźć miejsce do podłączenia twojej płyty. To był głównie problem dla mnie, gdy próbowałem jeździć na dłuższych trasach. Generalnie deski wytrzymują około 3 godzin w zależności od terenu, po którym jeździsz.

Jeśli naprawdę boisz się, że tak się stanie, możesz zaplanować z wyprzedzeniem i dowiedzieć się, gdzie możesz naładować swoją deskę. A jeśli planujesz długie przejażdżki, możesz nawet rozważyć zakup deski z wymiennymi bateriami.Koszty posiadania deskorolki elektrycznej. Koszt samej deskorolki elektrycznej. Być może zastanawiasz się, ile kosztują deskorolki elektryczne. Obecnie mogą one wynosić od 200 USD do 3000 USD+ w zależności od firmy i jakości zarządu.

Cena zdecydowanie zależy od materiałów użytych do wykonania deski saturn youtube
(górny lub dolny koniec) oraz właściwości samej deski. Bardziej szczegółowo o różnych typach deskorolek i ich przedziałach cenowych omówię w dalszej części artykułu, ale na razie powinieneś po prostu wiedzieć, że mogą być dość drogie.Koszt sprzętu ochronnego. Decydując się na zakup elektrycznej deskorolki, warto zainwestować w wysokiej jakości ochraniacze.

Przynajmniej powinieneś kupić kask, ponieważ chroni on najważniejszy organ twojego ciała: twój mózg. W przypadku kasków możesz otrzymać kask na całą twarz lub zwykły kask. Mogą kosztować od 40 do 300 USD, ale zazwyczaj chcesz kupić kask wyższej jakości. A jeśli upadniesz, kup nowy, ponieważ większość kasków nie będzie tak skuteczna po uderzeniu.

Deskorolka elektryczna kawasaki – niebieska – opinie – saturn

Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszym Przewodnikiem po kaskach Eskate. Nakolanniki i ochraniacze na łokcie mogą kosztować od 20 do 50 USD za sztukę i dobrze jest je mieć, ponieważ chronią wszystkie punkty styku na ciele. z bluetooth olx
Zanim kupiłem własne nakolanniki i ochraniacze na łokcie, miałem kilka upadków, które spowodowały u mnie kilka paskudnych zadrapań. Patrząc wstecz, naprawdę żałuję, że nie kupiłem ich wcześniej.

deskorolka elektryczna kawasaki - niebieska - opinie - saturnNiezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym jeźdźcem, czy dopiero zaczynasz, gorąco sugeruję, abyś zainwestował w niektóre, możesz sprawdzić te, które polecamy w naszym Przewodniku po ochraniaczach na kolana i łokcie Eskate. Kolejnym przedmiotem, który proponuję kupić, są rękawiczki ochronne. W przypadku upadku rękawiczki mogą chronić dłonie przed zadrapaniami, a nadgarstki przed złamaniem. Rękawiczki zwykle kosztują około 65 USD i upewnij się, że kupujesz je z wbudowaną ochroną nadgarstka.

Listę naszych rekomendacji dotyczących rękawic do jazdy na deskorolce można znaleźć tutaj. Jeśli planujesz jeździć ze stosunkowo dużą prędkością, możesz również zainwestować w pancerne bluzy z kapturem, które kosztują około 180 USD. Wyglądają dokładnie jak zwykłe bluzy z kapturem, ale mają wbudowane podkładki ochronne, które mogą wytrzymać duże uderzenia.

Wreszcie, jeśli planujesz jeździć w nocy, będziesz chciał zainwestować w trochę świateł i trochę odblaskowego sprzętu. Światła do zamontowania na tablicy mogą kosztować nawet 50 USD. Link do naszego przewodnika po światłach Eskate. W przypadku sprzętu odblaskowego możesz użyć zwykłego sprzętu rowerowego, który kosztuje około 20 USD. Możesz nawet nosić odblaskową bluzę z kapturem, jeśli chcesz.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here